Моршин.Покази для лікування на курорті. українською  по русскиМоршин


Все про курорт
Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Покази для лікування на курорті.Покази для лікування на курорті Моршин

Хвороби печінки - залишкові явища вірусного гепатиту після закінчення жовтяничного періоду, в неактивній фазі або фазі загасання активності. Хронічні гепатити різної етіології, залишкові явища після токсико-хімічних уражень печінки в неактивній фазі, при незначних відхилень функціональних проб печінки, при загальному задовільному стані.
Функціональні захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура - дискінезії жовчних шляхів жовчного міхура, спазм сфінктера Одді.
Хвороби жовчних шляхів - холецистит, холангіт різної етіології, без схильності до частих загострень, без явної жовтяниці і при нормальній СОЗ.
Жовчекам'яна хвороба - холецистит калькульозний за винятком форм, ускладнених інфекцією і частими загостреннями, а також після хірургічного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3-4 місяці після операції.
Панкреатит хронічний рецидивуючий (крім туберкульозного) без схильності до частих загострень, черевні спайки.
Хвороби кишечника - хронічні коліти та ентероколіти, різної етіології, легкого та середнього ступеня, крім стенозуючих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення.
Функціональні розлади кишечника - дискінезії кишечника з явищем кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення.
Функціональні розлади шлунка з порушенням секреції, рухової активності.
Хвороби шлунка - хронічний гастрит з секретної недостатністю, а також із збереженою і підвищеною секрецією, поза фазою загострення, гастродуоденіт з порушенням секретної і моторної функції шлунка.
Хвороби оперованого шлунка - з приводу виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг і гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеня, астенічного синдрому, панкреатиту, гепатиту, холециститу ентероколіту, коліту не раніше ніж через два місяці після операції, при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані.
Виразкову хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки - в фазі ремісії, неповної ремісії або затухаючого загострення, без рухової недостатності шлунку, схильності до кровотеч, пенетрації і підозри на можливість злоякісного переродження.
Хвороби стравоходу - рефлюкс-езофагіт больовий, диспепсичний, дисфагические і змішаної форми, легкого та середнього ступеня, поза фазою загострення.
Хвороби обміну речовин - цукровий діабет, сечокислі діатези, ожиріння і т.д. Побічні хвороби - острохондрози, гінекологічні хвороби, хвороби сечостатевої системи (в т. Ч. Сексуальні розлади) у чоловіків, опорно-рухового апарату, неврози, а також реабілітація потерпілих від аварії на ЧАЕС.
перигастрита, перидуоденіти, перигепатити, перихолецистити, периколіти - країни, що розвиваються на грунті хронічних запалень нетуберкульозного походження, після операцій і травм черевної порожнини, крім форм, ускладнених гнійними процесами, і форм у фазі загострення запального характеру.
Протипоказання, що виключають направлення лікування на курорті Моршин

- рубцеве звуження стравоходу, воротаря і кишок з порушенням прохідності; стриктура загального жовчного протоку і протоку жовчного міхура;
- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, а також ускладнена виразкова хвороба субкомпенсована стенозом, повторними кровотечами, що мають місце останні 8-10 місяців, пенетрацією виразки;
- гастрити ригідні, антральні, а також политі шлунка, гіпертрофічний гастрит;
- ускладнення після операції на шлунку (гоїться післяопераційний рубець, нориці, синдром приводить петлі);
- ентероколіт з вираженим порушенням харчування, виснаженням;
- хронічна дизентерія, неспецифічні виразкові коліти, хронічний коліт з обширними виразковими або ерозійним процесами в прямій і сигмовидної кишці, виявленими при ректоскопії, а також кровоточить геморой, поліпоз кишечника;
- часті і важкі напади жовчнокам'яної хвороби і вказівки на активну інфекцію (підвищена температура, нейрофілез і ін.);
- затяжна форма вірусного гепатиту в активній фазі;
- цирози печінки;
- всі форми жовтянки.

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото

Моршин.Моршин фото
Інформаційний інтернет-каталог: Відпочинок і лікування в Моршині, Моршин cанаторії, готелі, готелі, котеджі, приватний сектор, ресторани, визначні пам'ятки, фото. Копіювання матеріалів www.morshin-ua.com інтернет-сайтами та поліграфічними виданнями заборонено © 2007-2023 INFOTOUR